Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Ostatnie godziny na zgłoszenie

Główne zdjęcie
Pracownicy Zakładu Wychowania Fizycznego PWSIiP, Aleksandra Durzyńska, Paweł Arnista, Weronika Łuba-Arnista

Wydarzenie odbędzie się w piątek. Dedykowane jest nauczycielom wychowania fizycznego, ale mile widziani są także instruktorzy sportu, trenerzy, specjaliści z zakresu medycyny i zdrowia, pedagodzy, dydaktycy i studenci. W Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odbędzie się druga edycja Konferencji Naukowej „SPORT, ZDROWIE, EDUKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY” . - Przyjeżdżają do nas naukowcy z prestiżowych ośrodków w Polsce, ludzie z doświadczeniem praktycznym i naukowym – rekomenduje dr Tomasz Waldziński, kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego PWSIiP.

– Konferencja integruje środowisko, jest platformą wymiany doświadczeń, osiągnięć naukowych i badawczych. Umożliwi wymianę poglądów z samodzielnymi pracownikami naukowymi, co pozwoli udoskonalić warsztat naukowy i badawczy każdego uczestnika konferencji.  Odbywa się na naszej uczelni, aby zacieśnić współpracę PWSIiP z innymi ośrodkami badawczymi z całej Polski, umożliwić dyskusję nad aktualnymi problemami i weryfikację obranych kierunków badań. Ma przygotować optymalny grunt do realizacji wspólnych zadań – wyjaśnia dr Tomasz Waldziński. 

Konferencja składa się z trzech paneli tematycznych, dotyczących sportu, zdrowia i edukacji. – Wydarzenie w tym roku cieszy się niesamowitą popularnością, mamy nadmiar zgłoszeń prelegentów. Zapraszamy osoby, które chcą zapoznać się ze specjalistyczną wiedzą promującą szeroko pojętą kulturę fizyczną, zdrowie, potrzebę edukacji w tych kierunkach dzieci i młodzieży – zaprasza dr Tomasz Waldziński. 

Program konferencji, która 29 listopada odbędzie się w PWSIiP znajduje się w linku: https://pwsip.edu.pl/images/pdf/Program_II_Konferencja.pdf


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę