Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Tancerze z B.K.STEP nadali rytm zawodom Ostrowski Styl 2019

Indywidualnie Szymon Dmoch (kategoria do lat 11) i Formacja B.K.Team (kategoria powyżej 16 lat) wygrali, a The Sharp One Crew (kategoria 12-15 lat) zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca pod nazwą Ostrowski Styl.W weekendowych zawodach tanecznych w Ostrowi Mazowieckiej wzięło udział 49 zespołów z całej Polski oraz kilkuset solistów.

Jak przekazuje  Marek Kisiel twórca łomżyńskiego B.K.STEP nasze miasto podczas pierwszego dnia zmagań w kategoriach solo reprezentowali tancerze z grupy Homies Crew. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Kasia Boguska, która dotarła w walkach do TOP 8 w kategorii Hip Hop 12-15 lat. Natomiast  spośród tancerzy break dance Wiktor Sekściński dotarł do TOP 16 w kategorii 12-15 lat, a Szymon Dmoch zdominował swoją kategorię (do lat 11-stu) i zdobył zaszczytne pierwsze miejsce.
Drugiego dnia odbyły się pokazy choreografii. Pierwsze miejsce zdobyła formacja B.K.Team  (kategoria powyżej 16 lat) w choreografii Grzegorza Kuciaka, a drugie miejsce The Sharp One Crew (kategoria 12-15 lat) w choreografii Anny Sawickiej-Hodun.

Obydwie formacje przygotował instruktor Marek Kisiel. Trener zawsze powtarza swoim podopiecznym, że wysiłek i ciężka praca popłaca dzięki czemu łomżyńscy tancerze zostali po raz kolejny docenieni, co daje niesamowitą motywację do dalszych treningów i szlifowania warsztatu.

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę