Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

13-miesięczne dziecko trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami, w tym okolic intymnych

W nocy z soboty na niedzielę (26/27.10) do szpitala w Łomży rodzice przywieźli poobijane dziecko. Tamtejsi lekarze zdecydowali, że obrażenia są zbyt poważne dlatego skierowano je do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Tu lekarze ustalili, że dziewczynka ma obrażenia głowy, twarzoczaszki, kończyn górnych i dolnych, ale również okolic intymnych.

Policja zatrzymała do wyjaśnienia jednego z domowników - powiedział asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Zatrzymany to członek rodziny, który najprawdopodobniej opiekował się dzieckiem. Policjantom nie udało się go przesłuchać, bo w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze sprawdzają, czy w przeszłości dochodziło do przemocy na dziecku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę