Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Smaczny poranek w szkole

Środowy poranek w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie był wyjątkowy. Młodzież mieszkająca w szkolnym internacie przygotowała wykwintne śniadanie dla wszystkich uczniów. Rozstawione w holu stoły uginały się od różnego rodzaju pieczywa, past, przekąsek i ciast.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie trwa „Tydzień dobrego chleba i  zdrowego stylu życia w Marianowie”. Środowe śniadanie - jak przekazuje Sławomir Łomotowski, dyrektor szkoły - było „Świętem chleba” okraszonym promocją zdrowego stylu życia. 
- To okazja do  refleksji nad wartością i jakością spożywanego chleba na co dzień – podkreśla Łomotowski. 
Uczniowie mogli kosztować różnego rodzaju pieczywa pełnoziarniste. Uczniowie wraz wychowawcami internatu przygotowali rożnego rodzaju pasty z ciecierzycy, soczewicy czerwonej oraz dipy. Były zdrowe i kolorowe przekąski owocowe i warzywne, a jako słodka przekąska królowało ciasto z pomidorów i dyni. 
- Tradycyjne chipsy zastąpione zostały kolorowymi warzywami pociętymi w słupki, które szybko znikały ze stołów maczane w smacznych i zdrowych dipach – opisuje dyrektor Łomotowski zapewniając, że dzisiejsza uroczystość wpisze się na stałe w kalendarz szkolny w Marianowie.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 23 października 2019 17:26
Data ostatniej edycji: śr, 23 października 2019 17:29:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę