Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Otrzymają stypendia wojewódzkie

51 uczniów z województwa podlaskiego, w tym 4 z Łomży, otrzyma stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce w ramach Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego. Stypendia są za wyniki osiągnięte w rok szkolny 2018/2019. Zgodnie z uchwałą zarządu województwa uczniowie otrzymają po 4 000 zł.

Decyzja o przyznaniu uczniom z województwa stypendiów za szczególne osiągnięcia w nauce zapadła wczoraj. Na liście zatwierdzonej przez zarząd województwa podlaskiego jest 51 osób, w większości z Białegostoku. Z uczniów łomżyńskich szkół są na niej cztery osoby. To:

  • Alicja Magdalena Skowrońska, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży
  • Damian Wróblewski, Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży
  • Katarzyna Sawko, Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży
  • Mateusz Tyszka, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

Każdy z nich, podobnie jak wszyscy inni stypendyści  Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego, otrzyma po 4 tysiące złotych brutto.

W ząłaczniku publikujemy pełną listę stypendystów 

230804070022.gif

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę