Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Za nami pierwsze przymrozki

To była bardzo zimna noc - pierwsze przymrozki pojawiły się w naszym regionie. Przy gruncie temperatura spadła poniżej zera.

- Temperatura przy gruncie spadła w naszym regionie do -3 st. C a lokalnie nawet do -4 st. C. Zimna bardzo noc, napływa chłodne powietrze pochodzenia kontynentalnego ze Wschodu i będzie napływało nadal - mówi Wiesław Winnicki z białostockiego biura prognoz
Najbliższej nocy również będą przygruntowe przymrozki do -2 st. C. Dzień będzie jednak słoneczny, a termometry maksymalnie pokażą 14-16 stopni Celsjusza. Kolejne dni coraz cieplejsze - do 18 st. C, ale w drugiej połowie tygodnia będzie też więcej deszczu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę