Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
Glowka.png

Profesjonalne korepetycje video z matematyki dla każdego

Główne zdjęcie
Robert Cichowicz - twórca portalu matematykanatak.pl

Są ludzie, którym matematyka nie stwarza żadnych trudności, ale większości uczniów królowa nauk spędza sen z powiek. Stąd zapotrzebowanie na korepetytorów, bez pomocy których trudno myśleć o zdaniu do następnej klasy, matury czy na wymarzone studia. Najlepiej, gdy są to doświadczeni nauczyciele z odpowiednią wiedzą i podejściem do ucznia. Tak jest w przypadku Roberta Cichowicza, pedagoga powszechnie docenianego za fachowość i umiejętność wytłumaczenia matematycznych zawiłości nawet najbardziej opornym. Teraz jest to możliwe również on-line, dzięki jego portalowi MATEMATYKA NA TAK, nowatorskiej platformie z korepetycjami z matematyki w formie filmów video.

Każdy rodzic przerabia to prędzej czy później: chcąc zapisać swą pociechę na dodatkowe zajęcia u renomowanego korepetytora nierzadko słyszy się, że ma on już zajęte wszystkie możliwe terminy. Co więc robić, gdy nie można czekać miesiącami czy do kolejnego roku szkolnego, a płacenie sporych w skali dłuższego okresu korepetycji sum komuś niedoświadczonemu może nie przełożyć się na wymierne efekty w postaci postępów dziecka w przedmiocie sprawiającym mu trudności?

Akurat w przypadku matematyki rozwiązanie jest bajecznie proste, bowiem Robert Cichowicz stworzył stronę matematykanatak.pl, dzięki której może sprostać oczekiwaniom dużej ilości zainteresowanych korepetycjami właśnie u niego. To kursy video (w bazie znajduje się ponad 1500 filmów!) z rozwiązaniami tematycznie uporządkowanych zadań, podzielone na poziom szkoły podstawowej oraz szkoły średniej (liceum, technikum). Korzystając z nich można samodzielnie przygotować się do zwykłych sprawdzianów czy zaliczeń, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego. Co istotne nikt nie kupuje tu kota w worku, bowiem przed wykupieniem interesującego nas pakietu można obejrzeć darmową lekcję próbą, przekonując się czy taka forma nauki będzie dla dziecka właściwa i zrozumiała. Gdy tak jest wystarczy zarejestrować się na stronie, zalogować, wykupić odpowiedni pakiet i przekonać się, że z Robertem Cichowiczem matematyka nie jest taka straszna. – Dzięki wspólnej pracy z panem Robertem, bazując głównie na korepetycjach, zaliczyłem maturę na 78 %, gdy pierwsze próbne matury pisałem na max 40 %, czyli minimalnie ponad próg zdawalności – mówi Mateusz Ilaszczuk. – Cechuje się ogromną cierpliwością (która w pracy nauczyciela jest niezwykle ważna), a także potrafi wyjaśniać zadania w zrozumiały dla ucznia sposób – dodaje Emilia Boguska. – Nawet takiemu typowo humanistycznemu umysłowi jak ja był w stanie przekazać pewną wiedzę! – nie kryje Artur Rydz.

Jak to działa? Obejrzyj:Na matematykanatak.pl dostępne są pakiety dostępu do korepetycji dopasowane do potrzeb uczniów w różnym wieku. Pierwsze opcje to: szkoła podstawowa 30 dni, szkoła średnia poziom podstawowy 30 dni oraz szkoła średnia poziom rozszerzony 30 dni, gdzie każdy kosztuje tylko... 30 złotych. Tak, to nie pomyłka, dzień korepetycji w takiej formie to koszt zaledwie złotówki dziennie, nieporównywalny z korepetycjami w formie tradycyjnej. W dodatku portal umożliwia naukę i rozwiązywanie zadań w czasie najbardziej optymalnym dla ucznia, bez konieczności dostosowywania się do grafiku korepetytora – każdy, kto próbował zasiąść do matematyki wieczorem i po całym dniu na pewno będzie w stanie docenić atrakcyjność tego rozwiązania.

Powyższe pakiety są też dostępne w wersjach rozszerzonych, bo 90-dniowych, gdzie ich koszt wynosi 75 zł, czyli tylko 25 złotych na miesiąc.

– Ze stroną matematykanatak.pl nie musisz już obawiać się, że nie zrozumiesz takich działów jak: logarytmy, trygonometria, stereometria... Nie będą ci straszne liczby naturalne, liczby pierwsze, liczby niewymierne... Dzięki systematycznemu rozwiązywaniu zadań, z pomocą kursów mego portalu uporządkujesz swoją matematyczną wiedzę – podsumowuje Robert Cichowicz, zapraszając do skorzystania z jego nowatorskiej i jedynej w swoim rodzaju oferty.

materiał reklamowy


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę