Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

„Wkręcamy w kulturę”

Obcowanie z kulturą wcale nie musi być nudne. O tym mieli okazję przekonać się uczestnicy zadania „Wkręcamy w kulturę”, dzieci, młodzież oraz osoby niepełnosprawne.

Pierwszym „wkrętem” inicjatorów działania był udział w kilkudniowym zgrupowaniu mającym na celu interdyscyplinarną pracę oraz możliwość aktywnego zintegrowania się. Doskonały klimat, pogoda i malownicze tereny Centrum Wypoczynkowo - Rekreacyjnego „Proserwy” koło Augustowa sprzyjały intensywnemu i twórczemu działaniu. Uczestnicy z zaangażowaniem brali udział w warsztacie śpiewu, tańca i plastyki. Dzieci i młodzież pozytywnie zaskoczyły kadrę swoją kreatywnością, żywiołowością, energią i empatią.

Zgrupowanie było doskonałym wprowadzeniem do dalszych działań, które czekają na uczestników zadania w najbliższym czasie. Przed nami jeszcze kilka „wkrętów”: warsztaty artystyczne w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży z zaproszonymi gośćmi, specjalistami w dziedzinach wokalnych i tanecznych, integracyjny wyjazd do teatru i finałowy koncert, który będzie podsumowaniem wszystkich działań.

Projekt „Wkręcamy w kulturę” realizowany jest w ramach programu Kultura dostępna dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Przy realizacji zadnia z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Łomży współpracują: Starostwo Powiatowe w Łomży, Fundacja Sztuk i Dialogu oraz Zespół Szkół Specjalnych w Łomży.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę