Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęła postępowanie ws. dziecka, które znaleziono w szambie

Informację o zaginięciu niespełna półtorarocznego dziecka w sobotnie (17.08) popołudnie zgłosili policji jego rodzice. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, w których brali udział także strażacy i ratownicy medyczni, dziecko odnaleziono w nieodpowiednio zabezpieczonym szambie na podwórku posesji.

- Zwłoki małoletniego zostały zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia oględzin i ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu. W tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Na pewno w toku postępowania będzie także badana kwestia prawidłowości opieki sprawowanej przez dorosłych nad małoletnim - mówi zastępca prokuratora okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem przy pomocy tamtejszej Komendy Powiatowej Policji.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę