Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nowa dyrektor „Siódemki”

Justyna Brzóska – według nieoficjalnych informacji - wygrała konkurs na stanowisko nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Ma zastąpić dyrektor Iwonę Erynk-Cichowicz, która po niespełna trzech latach kierowania szkołą, z przyczyn osobistych, zrezygnowała z funkcji.

Justyna Brzóska dotychczas w SP nr 7 była zatrudniona jako pedagog szkolny. W poniedziałek miała zostać wybrana przez komisję konkursową jako najlepsza kandydatka na nowego dyrektora łomżyńskiej „Siódemki”. Do konkursu przystąpiły dwie osoby. Grzegorz Daniluk z ratusza potwierdza, że komisja konkursowa dokonała wyboru kandydata na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7, ale nazwiska zwycięzcy nie podaje. - Nazwisko nowego dyrektora poznamy po akceptacji protokołu z posiedzenia komisji konkursowej przez Prezydenta Miasta i wydaniu przez niego zarządzenia – podał Daniluk. 

Dotychczasowa dyrektor „Siódemki” Iwona Erynk-Cichowicz formalnie funkcję pełni do 31 sierpnia. Justyna Brzóska dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży ma zostać od 1 września. 

Tego dnia nastąpi także zmiana na stanowisku dyrektora SP nr 10 w Łomży. Nowym dyrektorem szkoły zostanie Jadwiga Maria Kirejczyk, dotychczasowa wicedyrektor, która stanowisko przejmie po dyrektorze Leszku Sobocińskim przeszedł na emeryturę.  Jadwiga Maria Kirejczyk została powołana przez prezydenta na funkcje dyrektora „Dziesiątki” do 31 sierpnia 2024 roku.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę