Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wygrali Integracyjny Turniej Piłki Nożnej

Pokonali miejskich urzędników i kleryków. Drużyna Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży wygrała Integracyjny Turniej Piłki Nożnej.

Turniej rozgrywano na boisku przy Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. Wzięły w nim udział drużyny: Urzędu Miasta, Wyższego Seminarium Duchownego oraz Zespołu Szkół Specjalnych. 
- Impreza przebiegła w bardzo przyjaznej, entuzjastycznej i pełnej gotowości atmosferze, sprzyjającej grze fair play – przekazuje Joanna Wejs-Pruszko z ZSS. - Nie tylko pogoda dopisała gospodarzom, ale także opłacił się trud codziennych treningów - w rozgrywkach to właśnie oni stanęli na pierwszy miejscu.
Reprezentacja ZSS najpierw 2 do 1 pokonała drużynę Wyższego Seminarium Duchownego, po czym ograła 6 do 5 zespół Urzędu Miejskiego. W ostatnim meczu turnieju UM pokonało 2 do 1 WSD. 
- Założeniem koordynatorów przedsięwzięcia byłą integracja osób z niepełnosprawnością intelektualną ze środowiskiem lokalnym a także środowiska z osobami, które tej niepełnosprawności doświadczyły – podaje  Joanna Wejs-Pruszko. - Jest to dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych bardzo ważny element w procesie edukacyjnym i wychowawczym. Pełni istotną funkcję społeczną, a mianowicie pokazuje, że niepełnosprawność nie przekreśla aktywności, sprawstwa, chęci bycia wśród ludzi i stawiania czoła przeciwnościom. Obecność licznie przybyłych gości oraz wsparcie ze strony sponsorów były przez naszych podopiecznych bardzo docenione.
Koordynatorami turnieju byli: Łukasz Kacprowski, Joanna Wejs-Pruszko, Barbara Brzezińska i Marta Biedrzycka. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę