Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Letnia Akademia Teatru

Masz 12-15 lat? Przeraża cię perspektywa wakacyjnej nudy? Chcesz poznać nowe osoby i spędzić kreatywnie i twórczo wolny czas? Weź udział w letnich Warsztatach Teatralnych! Udział jest bezpłatny, ale jest tylko 25 miejsc i liczy się kolejność zgłoszeń.

Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Fundacja Sztuk i Dialogu oraz Urząd Miejski w Łomży zapraszają do wspólnej przygody. Warsztaty „Letnia Akademia Teatru” odbywać się będą w dniach 9-20 lipca 2019 roku. Na dwa tygodnie otworzymy przed młodzieżą magiczną przestrzeń teatru, w której każdy będzie miał możliwość ożywienia własnej kreatywności, twórczego wyrażenia siebie oraz zwiększenia poczucia własnej wartości. Profesjonalni artyści teatralni podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym i zapewnią podczas pięciu godzin zajęć dziennie wiele atrakcyjnych aktywności. Zwieńczeniem warsztatów będzie prezentacja spektaklu na podstawie tekstu M. Fertacz „Paluchy i szuflady” przygotowana przez uczestników pod czujnym okiem instruktorów. 

Organizowane w latach ubiegłych letnie warsztaty teatralne były fantastyczną przygodą dla uczestników i ogromnym sukcesem dla organizatorów nie tylko ze względu na efekt rzeczowy w postaci wspaniałych spektakli z oprawą medialną i scenograficzną, ale przede wszystkim ze względu na aspekt społeczny: młodzież uczestnicząca w zajęciach doskonale się zintegrowała, bardzo polubiła, a dzieci z różnych środowisk nawiązały wspaniałe przyjaźnie. Mamy nadzieję, że również w tym roku o „Letniej Akademii Teatru” będzie głośno, a mieszkańcy miasta zobaczą, jaką mamy barwną, aktywną i twórczą młodzież.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy dostarczyć do teatru wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z załącznikami /do pobrania na stronie www.teatrlomza.pl/ w terminie do 10 czerwca 2019 r. 
Wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela Dorota Ciwoniuk – koordynator /telefon: 86 216 59 55, mail: sekretariat@teatrlomza.pl /


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę