Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Wielki sukces sześciolatki z SP1

Główne zdjęcie
Kalina Marek

Kalina Marek z oddziału przedszkolnego 0b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży wygrała wojewódzki finał XXVII Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja…”

Finał konkurs odbywał się w białostockim Spodkach, gdzie spotkali się reprezentanci wszystkich powiatów z województwa podlaskiego. Kalina Marek,  która wcześniej wygrała  eliminacje miejskie reprezentowała Powiat łomżyński – przekazuje Urszula Przesław, nauczyciel SP1 ciesząc się z sukcesu 6-latki. 

Celem Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja…” jest muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłowań i zdolności dziecka w wieku przedszkolnym. - Z uwagi na to, że muzyka jest istotnym elementem w rozwoju młodego człowieka, przez organizację Festiwalu pragniemy wnieść do świata dziecięcego nowe przeżycia estetyczne wynikające ze spotkania z piosenką – podają organizatorzy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, który konkurs zorganizowali już po raz 27. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę