Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Quiz zawodoznawczy siódmoklasistów

Główne zdjęcie
fot. ŁCRE

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży w składzie: Julia Serafin, Olivier Mieczkowski i Dawid Dembek zwyciężyli w finale Międzyszkolnego Quizu Zawodoznawczego dla klas 7. Quiz zorganizowało Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji, a do rywalizacji przystąpili uczniowie z SP 1, SP 2, SP 7, SP 9, SP 10 i SP z Piątnicy, SP z Nowogrodu, SP z Kupisk, SP z Jarnut.

Jak przekazuje Maciej Listowski dyrektor ŁCRE celem Quizu było rozpowszechnienie tematyki edukacyjno – zawodowej, zapoznanie uczniów ze ścieżkami edukacyjnymi, uświadomienie konieczności  planowania własnej przyszłości oraz sprawdzenie stopnia znajomości zawodów. Pierwsze jego etapy zostały wcześniej przeprowadzone w szkołach. Podczas finału uczniowie klas siódmych musieli zmierzyć się z pytaniami o stare zawody i zawody przyszłości, wykazać się wiedzą z zakresu zagadnień zawodoznawczych, ale także szkołach i kierunkach kształcenia w Łomży.
- Uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu, a rywalizacja pomiędzy drużynami była bardzo wyrównana - przekazuje dyrektor Listowski zaznaczając, że największe emocje wzbudziła konkurencja kalambury o zawodach.

Ostatecznie Quiz wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży w składzie Julia Serafin, Olivier Mieczkowski i Dawid Dembek. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży - Wiktoria Bagińska, Igor Podstolski i Hubert Chojnowski, a trzecie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 10 w Łomży Nikola Chojnowska, Martyna Frąckiewicz i Katarzyna Łępicka.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Łomża i Zakład Usług Informatycznych Novum.

na podstawie materiału nadesłanego przez ŁCRE

Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE
Foto: fot. ŁCRE

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę