piątek, 19 lipca 2019 napisz DONOS@

Wielki pożar

24 jednostki straży pożarnej były zaangażowane w gaszenie pożaru dwóch stodół i obory w miejscowości Ciemnoszyje koło Grajewa. Straty wstępnie szacowane są na ponad milion złotych. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało, z płonącego budynku udało się także bezpiecznie wyprowadzić około 40 krów. Trwa jeszcze dogaszania pogorzeliska.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Pożar wybuchł tam wczoraj ok. godziny 16. Silny wiatr przenosił płomienia ognia na sąsiednie posesje. Prawdopodobnie w ten sposób ogień został przerzucony na drugą stodołę, która znajdowała się w odległości ok. 100 metrów. W kulminacyjnym momencie w akcji gaśniczej jednocześnie uczestniczyło 18 zastępów straży pożarnej zawodowej i ochotniczej. 
Na razie nie wiadomo co mogło spowodować pożar. Mają to wyjaśnić policyjni specjaliści. 
Strażacy wstępnie straty spowodowane pożarem oszacowali na co najmniej milion złotych. Wartość uratowanego mienia - okoliczne domy, garaże i budynki gospodarcze – wyceniono na około 7 milionów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę