Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wielki pożar

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

24 jednostki straży pożarnej były zaangażowane w gaszenie pożaru dwóch stodół i obory w miejscowości Ciemnoszyje koło Grajewa. Straty wstępnie szacowane są na ponad milion złotych. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało, z płonącego budynku udało się także bezpiecznie wyprowadzić około 40 krów. Trwa jeszcze dogaszania pogorzeliska.

Pożar wybuchł tam wczoraj ok. godziny 16. Silny wiatr przenosił płomienia ognia na sąsiednie posesje. Prawdopodobnie w ten sposób ogień został przerzucony na drugą stodołę, która znajdowała się w odległości ok. 100 metrów. W kulminacyjnym momencie w akcji gaśniczej jednocześnie uczestniczyło 18 zastępów straży pożarnej zawodowej i ochotniczej. 
Na razie nie wiadomo co mogło spowodować pożar. Mają to wyjaśnić policyjni specjaliści. 
Strażacy wstępnie straty spowodowane pożarem oszacowali na co najmniej milion złotych. Wartość uratowanego mienia - okoliczne domy, garaże i budynki gospodarcze – wyceniono na około 7 milionów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę