Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Oferty na salę gimnastyczną przy SP 2

Główne zdjęcie
Sala gimnastyczna SP2

Dwie firmy złożyły oferty na budowę nowej sali gimnastyczne przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży. Firma z Piątnicy za jej zbudowanie chce nieco ponad 7 milionów złotych, a firma z Białegostoku blisko 11 milionów. Przed otwarciem kopert miejscy urzędnicy poinformowali, że na realizację tego zadania przeznacza się tylko 6 mln zł.

Przetarg na wyłonienie wykonawców budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży ogłoszono w luty, po tym gdy Ministerstwo Sportu i Turystyki zdecydowało się wesprzeć inwestycje kwotą niespełna 2,5 mln zł.
Nowa sala gimnastyczna SP 2 w Łomży ma stanąć w miejscu obcej sali, która ze względu na fatalny stan techniczny już blisko 10 lat temu został wyłączona z użytkowania. Będzie znacznie większa od dotychczasowej - ma mieć ponad 1,5 tys. m2 powierzchni użytkowej. Wewnątrz znajdzie się duże boisko do piłki ręcznej o wymiarach 18 na 28 metrów, oraz wyrysowane na tej powierzchni boiska do koszykówki i siatkówki. W budynku nowej sali mają być również szatnie, sanitariaty, pomieszczenia magazynowe, techniczne i gospodarcze. Zgodnie z planem nowa sala miała być zbudowana do 30 października 2020 roku. Na razie nie wiadomo czy będzie podpisana umowa z którymś z oferentów. Najniższa cena zaproponowana przez spółkę JL z Piątnicy o ponad 1 mln zł przekracza zabezpieczone na ten cel środki w budżecie miasta. 

Przy okazji budowy sali gimnastycznej władze miasta poszukują także firmy, która na działce za budynkiem nowej sali gimnastycznej wykona boisko sportowe z nawierzchnią poliuretanową. Ma ono mieć powierzchnię 800 m2. To boisko miałoby zostać zbudowane jeszcze w tym roku. Na jego realizację władze Łomży przeznaczyły kwotę 600 tysięcy złotych. Trzy złożone oferty są droższe. Najtańsza opiewa na ponad 722 tysiące złotych, a  najdroższa na ponad 780 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę