Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wspomnienie nauczycielki z pasją

Główne zdjęcie
Janina Czerepowicz

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi – przywołują słowa św. Jan Pawła II nauczycie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży wspominając zmarłą pod koniec marca wieloletnią dyrektor i nauczyciela mgr Janinę Czerepowicz. Zmarła po ciężkiej chorobie 27 marca 2019 r. pozostawiając żal i pustkę w naszych sercach.

Pani Janina była nauczycielem ponad 35 lat, a funkcję dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży pełniła przez 15 lat. Stworzyła zespól ludzi współpracujących w atmosferze życzliwości. Dzięki Pani Janinie stali się w pełni nauczycielami.  W naszej pamięci pozostanie również jako dobra koleżanka, która chętnie dzieliła się swoim wieloletnim doświadczeniem, zawsze służyła pomocą i radą. Była człowiekiem skromnym, zawsze oddanym uczniom i szkolnym problemom. Kochała swoją pracę, była nauczycielem z pasją. Pamiętamy ją jako wyrozumiałego pedagoga. Dla każdego dziecka zawsze znalazła czas, miała cierpliwość i każdemu dawała następną szansę.

Odejście Pani Jasi to jakby zamknięcie kolejnego tomu historii naszej szkoły, a także naszego miasta. Uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4, którzy spotkali ją na swojej drodze otrzymali od niej jeden z najcenniejszych darów jaki człowiek człowiekowi może ofiarować – możliwość rozwoju w poczuciu wolności.

Niech dobro, jakie wyświadczyła w swoim życiu, na zawsze jaśnieje w naszych sercach i w naszej pamięci.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
nauczycie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

Foto: Janina Czerepowicz
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę