Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcowi Łomży, który zaatakował Czeczenów, grozi nawet 5 lat więzienia

Nawet 5 lat więzienia grozi mieszkańcowi Łomży, Adamowi R., który zaatakował dwoje Czeczenów. 42-latek latek usłyszał już zarzuty, mówi Prokurator Rejonowy w Łomży, Karolina Szulkowska. Mężczyzna najpierw im ubliżał, a później uderzył dziecko - dodaje.

- Na terenie Łomży, w godzinach wieczornych, w okolicach sklepu przy ul. Porucznika Łagody, będąc w stanie nietrzeźwości, słowami obraźliwymi, powszechnie uznanymi za obelżywe publicznie znieważył kobietę i małoletniego w wieku lat 13 narodowości czeczeńskiej. Następnie użył wobec małoletniego przemocy poprzez uderzenie dwukrotne w twarz - mówi Karolina Szulkowska.

Mężczyzna przyznał się do winy. Ale jak mówi Karolina Szulkowska - nie potrafił wyjaśnić dlaczego zaatakował.

-  Właściwie jedynym powodem tego zdarzenia, jak tłumaczy podejrzany, był spożyty przez niego alkohol i nie jest w stanie podać innych motywów swojego zachowania. W żaden sposób zachowanie pokrzywdzonych nie prowokowało sprawcy do tego czynu - dodaje prokurator.

Mężczyzna ma dozór policji, prokuratura zastosowała też poręczenie majątkowe w wysokości 2 tysięcy złotych. Zabezpieczona została także pewna suma pieniędzy na poczet ewentualnego odszkodowania.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę