Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
grafika_strajk.jpg

Warsztaty dla dzieci w Parku Przemysłowym Łomża na czas strajku i korepetycje ze Scratch'a

W tej nietypowej sytuacji dla dzieci i rodziców uruchamiamy cykl interesujących zajęć z robotyki i programowania. Warsztaty będą odbywały się we współpracy z Parkiem Przemysłowym Łomża, przy ul. Gen. Sikorskiego 166 od godz. 8 do 14 przez 6 lub 8 dni. Zapewniamy profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku 7-14 lat oraz fascynującą naukę przez zabawę. Zajęcia są kontynuacją zimowych i letnich warsztatów, więc zapraszamy zarówno dzieci które jeszcze nie były, jak i naszych przyjaciół.

Programowanie weszło na stałe do programu nauczania i uczą się go dzieci już od 1-ej do 8 klasy szkoły podstawowej, w szkole średniej również będzie kontynuacja. Dla wielu dzieci obecny strajk w szkołach jest to niezrozumiały chaos, w którym są trochę zagubione. Ten czas można zatem wykorzystać na uporządkowanie swojej wiedzy i umiejętności zamykając rok szkolny bez zaległości. Z programowaniem jest jak z językiem angielskim, nie da się go nauczyć w jeden miesiąc, ale powolna i systematyczna nauka przynosi duże korzyści.

Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych również rozwinięciem posiadanej już wiedzy ze szkoły, ponieważ organizujemy kursy z różnych języków programowania, od prostych graficznych jak SCRATCH, po bardziej zaawansowane jak JAVA.
Rewolucji cyfrowej nie powstrzymamy, więc warto ją wykorzystać w pozytywny sposób. Zamiast spędzać czas w mediach społecznościowych nasze dzieci mogą nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i kreatywnie spędzić czas.

Fel-X Młodzi Programiści
Zapisy pod nr tel. 697 863 270
www.mlodziprogramisci.pl
instagram: felx_mlodziprogramisci_lomza

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę