Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Biblioteki czekają na uczniów strajkujących szkół

W związku ze strajkiem szkolnym w Łomży w stan gotowości postawiono... bibliotekę. Godziny pracy czterech placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej zmieniono w ten sposób, by ich pracownicy mogli zaopiekować się dziećmi, dla których nie będzie możliwości zapewnienia opieki w strajkujących szkołach.

Stan gotowości wprowadzano w Oddziale dla Dzieci MBP przy ul. 3 Maja 6A, oraz filiach bibliotecznych  Nr 1, ul. Polna 16,  Nr 2, ul. Księżnej Anny 2 i  Nr 4, ul. Spółdzielcza 31. Biblioteki, które normalnie pracują do godziny 10.00, dziś rozpoczęły pracę od godziny 8.00. Biblioteka przy ul. 3 Maja 6A ma pracować do godziny 17.00, a pozostałe filie do godziny 16.00. Takie godziny pracy MBP mają obowiązywać od dziś „do odwołania”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę