Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przedszkola zapełnione

(Tylko) 30 dzieci nie zmieściło się do miejskich przedszkoli. Tak wynika z danych przekazanych przez Urząd Miejski po pierwszej turze naboru. Do czwartku rodzice dzieci mają czas na złożenie w przedszkolu pisemnego oświadczenia potwierdzającego chęć posyłania dziecka do konkretnej placówki. Uwaga brak złożonego oświadczenia jest równoznaczne z rezygnacją z przedszkola.

Jak przekazał Łukasz Czech z ratusza do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych wpłynęło 1816 zgłoszeń na rok szkolny 2019/2020. Niezakwalifikowanych, z powodu braku miejsc, zostało ogółem 30 dzieci. Z przekazanych danych wynika, że najwięcej dzieci nie dostało się do przedszkoli nr 8, 9 i 10 – w każdym po siedmioro. W PP nr 14 zabrakło miejsc dla piątki maluchów, w PP nr 15 dla dwójki, a PP nr 1 i 5 nie przyjęto tylko po jednym dziecku.     
Do czwartku – 4  kwietnia rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli mają czas na złożenie w placówkach potwierdzenia „woli przyjęcia” w postaci pisemnego oświadczenia. 
W piątek w południe maja być wywieszone listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. 
- W następnym tygodniu rodzicom nieprzyjętych dzieci będą wskazywane przedszkola, w których są jeszcze wolne miejsca w danym roczniku – zapowiada Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę