Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Innowacyjne przedszkole w Łomży??? Teraz już TAK !!!

Od dłuższego czasu docierają do nas informacje i ciekawostki o nowo powstałym przedszkolu w Łomży. Co jest przyczyną owego zamieszania?! Postanowiliśmy sprawdzić to osobiście. Odwiedziliśmy dzisiaj „Dwujęzyczne Bajkowe Przedszkole” w Łomży przy ulicy Pana Tadeusza 17. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z dziećmi, rodzicami jak również z kadrą przedszkola.

Już na samym początku wizyty zaskoczyły nas piękne, nowoczesne wnętrze budynku oraz przestrzenny plac zabaw. To na pewno ogromny atut przedszkola. Z tego co zauważyliśmy dzieci są wprost zachwycone kolorowym, a wręcz bajkowym wystrojem. Grupy dzielone są wiekowo, na chwilę obecną w placówce funkcjonuje również żłobek. W planach jest również uruchomienie dodatkowych grup. Kolejna rzecz, która zachwyca i także podoba się przedszkolakom to szeroki wybór zajęć dodatkowych. Rodzice zgodnie twierdzą, że istotną sprawą jest fakt , iż zajęcia dodatkowe są bezpłatne i każde dziecko może z nich korzystać. Dzieci uczęszczają na dogoterapię, ceramikę, zumbę KIDS, piłkę nożną, kuchcikowo oraz logopedię, a wszystko to dzieje się na terenie placówki. Mama trzyletniego przedszkolaka zdradza nam jeszcze jeden istotny fakt. Okazuje się, że w każdej grupie wiekowej oprócz nauczyciela jest również lektor języka angielskiego. Ten innowacyjny pomysł bardzo nas zaskoczył i jest prawdopodobnie jedyny w naszym mieście i okolicy. Po rozmowie z kadrą pedagogiczną dowiedzieliśmy się, że całodzienny kontakt dziecka z językiem obcym sprawia, że przyswaja go w szybki i naturalny sposób. Dzięki temu, że lektor spędza osiem godzin z każdą grupą posługując się wyłącznie językiem angielskim przedszkolaki w szybkim czasie przyswajają nowe zwroty, słówka czy piosenki.

Młoda i kreatywna kadra dopełnia obraz nowoczesnego i otwartego przedszkola. Przedszkole funkcjonuje 12 miesięcy w roku również w wakacje. Placówka cały czas się rozwija, a dzieci wciąż przybywa. Jesteśmy w trakcie rekrutacji więc serdecznie zachęcamy do składania kart rekrutacyjnych.

Dwujęzyczne Przedszkole ,,Bajkowe Przedszkole”

ul. Pana Tadeusza 17, 18-400 Łomża

506 772 689, 513 608 368

Godz. 6.30- 18.30 od poniedziałku do piątku

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę