Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Napoleon Bonaparte walczy o koncert Majki Jeżowskiej dla ZSS w Łomży

Główne zdjęcie
Napoleon Bonaparte walczy w konkursie UNICEF o koncert Majki Jeżowskiej dla ZSS w Łomży

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży oraz wszystkich przyjaciół i sympatyków Zespołu Szkół Specjalnych do udziału w głosowaniu na najbardziej oryginalną laleczkę projektu UNICEF WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA – apeluje Danuta Wierzbowska z ZSS w Łomży. Konkurs, w którym udział bierze 266 laleczek z całej Polski, trwa tylko do piątku do godz. 11.00, a nagrodą główna jest koncert Majki Jeżowskiej dla zwycięskiej szkoły.

- W konkursie bierzemy udział po raz trzeci – przekazuje Danuta Wierzbowska, szkolna koordynator akcji UNICEF. - Ostatnim razem zajęliśmy drugie miejsce w Polsce - od zwycięstwa dzieliło nas bardzo mało głosów - i było trudno wytłumaczyć dzieciom, dlaczego się nie udało... Tym razem bardzo chcielibyśmy wygrać, zrobić prezent dla naszych dzieciaków – mówi proszą o głosy na wystawioną w konkursie szmacianą lalkę Napoleona Bonaparte. 

Aby wesprzeć łomżyńską szkołę wystarczy kliknąć link: http://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/139, zalogować się na swoim profilu FB i oddać głos.  Głosowanie jest dostępne jedynie dla osób posiadający konto na portalu społecznościowym Facebook! Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos!
- Wierzymy, że to właśnie NAPOLEON BONAPARTE przyniesie nam szczęście a dzięki Państwa głosom, Majka Jeżowska zagra dla dzieci właśnie w Łomży – dodaje Danuta Wierzbowska prosząc w imieniu dyrekcji, rady pedagogicznej, rodziców a przede wszystkim uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży o głosowanie na tę lalkę.

zobacz: Wesoła licytacja lalek z Łomży na szczepienia w Afryce


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę