Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Przetarg na budowę sali gimnastycznej przy SP 2

Główne zdjęcie
Plan budowy nowej sali gimnastycznej i boiska zewnętrznego przy SP 2

Ratusz ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawców budowy Sali Gimnastycznej oraz boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży. Nowa sala ma mieć ponad 1,5 tys. m2 powierzchni użytkowej i powinna zostać zbudowana przed listopadem 2020 roku. Na jej budowę miasto ma otrzymać niespełna 2,5 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Plan boisk sportowych wewnątrz nowej sali gimnastycznej SP 2 w Łomży
Plan boisk sportowych wewnątrz nowej sali gimnastycznej SP 2 w Łomży

Nowa sala gimnastyczna SP 2 w Łomży ma stanąć w miejscu obcej sali, która ze względu na fatalny stan techniczny już blisko 10 lat temu został wyłączona z użytkowania. Nowa sala będzie znacznie większa od dotychczasowej. Wewnątrz znajdzie się duże boisko do piłki ręcznej o wymiarach 18 na 28 metrów, oraz wyrysowane na tej powierzchni boiska do koszykówki i siatkówki. W budynku nowej sali mają być również szatnie, sanitariaty, pomieszczenia magazynowe, techniczne i gospodarcze. Zgodnie z ogłoszeniem wyłoniony w przetargu wykonawca prace ma zakończyć do 30 października 2020 roku, czy czym w zakres jego robót wchodzi także rozbiórka istniejącej starej sali gimnastycznej.

Jednocześnie poszukiwany jest wykonawca, który na działce za budynkiem nowej sali gimnastycznej wykona boisko sportowe z nawierzchnią poliuretanową. Ma ono mieć powierzchnię 800 m2. To boisko miałoby zostać zbudowane jeszcze w tym roku. Termin wyznaczony w przetargu to 31.12.2019 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę