Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 października 2022 napisz DONOS@

Tancerze z Łomży na podium w Białymstoku

Drugie miejsce formacja B.K.Team, w kategorii Street dance powyżej 6 lat, a trzecie miejsce formacja Homies Crew, w kategorii Street dance 12-15 lat. To osiągnięcia tancerzy ze Studia Tańca B.K.Step Marka Kisiela podczas weekendowego Karnawał Dance Fest w Białymstoku.

W białostockich „zawodach” rywalizowało ponad 900 tancerzy w 74 choreografiach. Ich popisy oceniało jury w składzie: Anna Tomczak, Magdalena Brzozowska, Grzegorz Kuciak i Dariusz Bujnowski. Marek Kiesiel twórca B.K.Step mówi, że nie mieli łatwego zadania, ponieważ poziom był bardzo wysoki. Formacje z jego studia wystartowały w kategoriach street dance zdobywając drugie i trzecie miejsce.

220810024636.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę