Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dariusz Piontkowski zastąpi Krzysztofa Jurgiela na stanowisku pełnomocnika okręgowego PiS

Główne zdjęcie
Dariusz Piontkowski

W związku z upływem kadencji niektórych zarządów okręgowych Komitet Wykonawczy PiS podjął decyzję o zmianach pełnomocników okręgów.

"W związku z upływem kadencji Zarządu Okręgowego PiS w Okręgu 24-Białystok, z dniem 1 lutego 2019 r., decyzją Prezesa PiS J. #Kaczyński, na funkcję Pełnomocnika Okręgowego PiS powołany został Pan Dariusz Piontkowski" — podał na Twitterze Krzysztof Sobolewski  szef Komitetu Wykonawczego PiS

Dariusz Piontkowski potwierdził to Radiu Białystok, dodał też, że przed PiS dwa trudne egzaminy - wybory do Parlamentu Europejskiego i Krajowego.
- Potrzebna jest współpraca wszystkich w regionie, aby te wybory wygrać - powiedział poseł Piontkowski.
Poseł pytany o powody zmian odsyła do kierownictwa partii. Próba skontaktowania się z posłem Krzysztofem Jurgielem, aby skomentował tę decyzję na razie się nie powiodła.
zef Komitetu Wykonawczego PiS
zef Komitetu Wykonawczego PiS
zef Komitetu Wykonawczego PiS
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę