Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Meandry szukają i zapraszają

To już piąty rok działalności Projektu Artystycznego Meandry. Zespół organizuje nabór do grupy początkującej i zaprasza na swoje zajęcia osoby, które chcą tańczyć. Nie trzeba mieć partnera ani partnerki. - Tematem przewodnim jest taniec ludowy, a my tworzymy grupę taneczną, w której każdy partner może tańczyć z każdą partnerką. Szukamy osób, które czują rytm. Z mniejszym i większym doświadczeniem – podkreśla Irmina Gosk, która prowadzi zajęcia taneczne.

Początek działalności grupy to rok 2014. Byli po studiach, mieli już swoje rodziny i pracę, mieli też  doświadczenia z tańcem. Zdecydowali, że trzeba powołać zespół, w którym znajdzie się miejsce dla osób dorosłych. - W tamtym czasie szukaliśmy dla siebie miejsca. Chcieliśmy się rozwijać, a jednocześnie kultywować pasje i zainteresowania jakie nabyliśmy w wieku szkolnym a potem na studiach, kiedy tańczyliśmy w różnych grupach tanecznych. I tak powstał Projekt Artystyczny Meandry, który właśnie wchodzi w piąty rok swojej działalności – dodaje Irmina Gosk. - Chcemy, by osoby, które do nas dołączą, w przyszłości zasiliły grupę, która występuje na scenie. I wierzymy w to, że w Łomży i okolicach są ludzie, którzy znajdą czas i ochotę, by pojawić się na naszych zajęciach.

Zajęcia trwają dwie godziny. Na początku jest rozgrzewka, a później jest nauka tańca. Uczestnicy zajęć poznają podstawy tańców klasycznych i elementy tańców ludowych.  Dzięki tym zajęciom można poprawić swoją kondycję fizyczną, poznać nowych ludzi i ciekawie spędzić czas.

Organizatorzy zapraszają  młodzież, studentów i dorosłych na pierwsze zajęcia Grupy Początkującej, które odbędą się w najbliższą środę 6 lutego o godz. 19.30 w sali gimnastycznej przy Bursie Szkolnej Nr 1 w Łomży (przy ul. Kopernika 16).

Więcej informacji o Projekcie Artystycznym Meandry: www.meandry.lomza.pl

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę