Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kontrole zaśnieżonych dachów w regionie

Główne zdjęcie
Odśnieżanie dachu. (fot archiwum)

W związku z dużymi opadami śniegu, w całym regionie trwają kontrole dachów, na których zalega biały puch. Chodzi przede wszystkim o sklepy wielkopowierzchniowe, ale nie tylko.

 

Jak tłumaczy wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego Witold Roszkowski - administratorzy budynków mają obowiązek zadbać o to, by śnieg został z dachów uprzątnięty. Grozi za to kara grzywny - niemniej niż 1000 zł. Można też m.in. trafić do więzienia.

Witold Roszkowski dodaje, że problem dotyczy budynków z płaskimi dachami - sklepy i galerie wielkopowierzchniowe czy hale sportowe.

Od początku roku do wtorku (15.01) powiatowi inspektorzy nadzoru budowlanego skontrolowali ponad 100 budynków w całym województwie. Nie stwierdzili nieprawidłowości, ale w związku z dużymi odpadami śniegu, od rana trwają kolejne kontrole.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę