Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wizyta świętego Mikołaja Biskupa z Miry w przedszkolu

Ku radości dzieci nadeszły długo wyczekiwane Mikołajki. W Przedszkolu Publicznym nr 2 w Łomży Dzień radosny od samego rana, ponieważ wszystkie przedszkolaki w czerwonych czapkach weszły na dużą salę, gdzie przygrywała świąteczna muzyka. Tam po wesołych pląsach i zabawach wysłuchały legendy o św. Mikołaju Biskupie z Miry, która opowiadała o dzieciństwie i młodości Mikołaja, zanim został biskupem oraz świętym.

Głównym naszym celem było przybliżenie dzieciom postaci św. Mikołaja Biskupa, poznanie jego życia i czynów oraz wyrabianie pozytywnych postaw poprzez zrozumienie pojęcia „czynienia dobra” jako bezinteresownego działania na rzecz innych ludzi – przekazuje Maria Mikołajewska, dyrektor przedszkola. - Nagle przedszkolaki usłyszały charakterystyczny dźwięk dzwoneczka zapowiadającego tajemniczego Gościa. Ukochany przez wszystkie dzieci św. Mikołaj Biskup wywołał uśmiech na ich twarzach. Wszedł dostojnie, uśmiechnięty i dobry. Miał piękny strój: długą pelerynę, mitrę na głowie  i pastorał w dłoni. Cała sala powitała Go głośnymi oklaskami. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Św. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent - zabawki i słodycze. Dzieci były szczęśliwe.

materiał nadesłany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę