Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Olimpijczycy wiedzy o HIV/AIDS

Główne zdjęcie
Damian Kupidłowski z Łomży zajął drugie miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS (fot. UM WP Białystok)

Damian Kupidłowski z Łomży zajął drugie miejsce w tegorocznej Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS. Jutro przypada 30. rocznica Światowego Dnia Walki z AIDS - dnia stworzonego w celu zwiększenia świadomości na temat HIV i wynikających z niego epidemii AIDS.

laureaci i organizatorzy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS (fot. UM WP Białystok)
laureaci i organizatorzy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS (fot. UM WP Białystok)

Celem Olimpiady jest poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania zakażeniom HIV, chorobom przenoszonym drogą płciową oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS. Do etapu wojewódzkiego Olimpiady zakwalifikowało się 42 uczniów z 22 szkół ponadgimnazjalnych, a w eliminacjach klasowych udział wzięło aż 2929 uczniów.

Piątkowy finał, który odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, wygrała Aleksandra Żagarska z Sejn przed Damianem Kupidłowskim z Łomży i Wiktorią Gryguć z Puńska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę