Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Unijna dotacja dla „państwówki”

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Dwa i pół miliona złotych dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego otrzymała Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Pieniądze są na dofinansowanie zakup wyposażenia do pracowni zawodowych, laboratoriów i warsztatów szkolnych oraz na przebudowę i adaptację pomieszczeń pod tworzone Centrum Symulacji Medycznych.

Wartość inwestycji wynosi 3,1 mln zł, z czego 2,5 mln zł pochodzi z RPOWP 2014-2020. Decyzję o przyznaniu dofinansowania podjął w czwartek „stary” zarząd województwa podlaskiego.  Jak informuje Emilia Malinowska z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego decyzją tą została wyczerpana pula środków przeznaczonych na konkursu na inwestycje w szkolnictwo zawodowe. Łącznie z dzisiejszym, ostatnim już projektem, dofinansowanie otrzymało 21 inwestycji, wartych 56,7 mln zł, natomiast dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego wyniosła 47,6 mln zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę