Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boguski już „Wiślak”

Główne zdjęcie
Rafał Boguski

Rafał Boguski „Dziki” napastnik ŁKS Łomża w środę podpisał 5-letni kontrakt z Mistrzem Polski Wisłą Kraków. Boguski w zespole „białej gwiazdy” zagra dopiero za rok. Do końca sezonu 2005/2006 ma występować jeszcze w trzecioligowym ŁKS-ei, choć póki co nie podpisano jeszcze umowy o przejściu zawodnika pomiędzy klubami ŁKS-em Łomżą a Wisłą Kraków.

Jak powiedział nam Rafał Boguski "z przejścia do drużyny Mistrza Polski jest bardzo zadowolony, choć warunki kontraktu który podpisał mogłyby być lepsze."
Odnosząc się do nie podpisanej dotychczas umowy pomiędzy klubami ŁKS-em a Wisłą Kraków określającą „odstępne” jakie pierwszoligowy zespół miałby zapłacić trzecioligowemu ŁKS-owi za jego przejście Boguski powiedział, że "kluby jeszcze negocjują te warunki" i umowę podpiszą później. (Przypomnijmy Łomżyński Klub Sportowy chciał za Boguskiego 300 tys zł.)

Podpisany dziś kontrakt Boguskiego z Wisłą ma wejść w życie dopiero 1 lipca 2006 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę