Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z serwisu www.wisla.krakow.pl

Boguski pod lupą Wisły

Główne zdjęcie
Rafał Boguski

W poniedziałkowe przedpołudnie kibice Wisły po raz pierwszy mogli obserwować w czasie treningu testowanego Rafała Boguskiego. Dla sztabu szkoleniowego to kolejna szansa na oglądanie umiejętności tego napastnika. Wielokrotnie oglądałem go w jego rodzimym zespole, mówi Jerzy Engel.

Cieszę się, że mogę potrenować z zespołem Mistrza Polski, powiedział po treningu Boguski. Niewysokigo piłkarza trener Engel porównał do najlepszego w Wiśle napastnika. To typ Tomka Frankowskiego, zawodnik, który lubi kończyć akcje. Umie je też jednak skonstruować.
Zawodnik ma nadzieję, że krótki czas, jaki spędzi w Krakowie, wystarczy, aby poznać się na jego umiejętnościach. Już wcześniej wysłannicy Wisły obserwowali mnie w sparingach i meczach ligowych. Oglądał mnie już trener Engel i skauci, dodaje. Jeden trening to jeszcze za wcześnie, żeby pojąć się oceny Boguskiego, szczególnie, że dobre momenty, kiedy potrafił oddać ładny strzał, albo odebrać piłkę przeciwnikowi, przeplatał z dużo słabszymi, gdy piłka po jego uderzeniach wędrowała wysoko nad bramką.
Mam nadzieję, że zostanę w Wiśle, ale zobaczymy, jak to będzie, nie kryje nadziei testowany piłkarz.

Ostateczną decyzję co do ewentualnego transferu zostanie podjęta przez sztab szkoleniowy i osoby odpowiedzialne za transfery w klubie do końca tygodnia.

M. Górski
Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę