Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Maluchy w Szumowie mają nowoczesne przedszkole

To obiekt na miarę XXI wieku - w Szumowie oddano do użytku nowe przedszkole. Budynek powstał na placu szkoły podstawowej. Jest tam poczekalnia dla rodziców, szatnia i sześć sal dla dzieci - mówi dyrektor zespołu szkół, w skład którego wchodzi też przedszkole, Bożena Kosobudzka.

Wybudowanie nowego przedszkola kosztowało ok. 2 mln. zł, z czego dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego to 1,2 mln. Taka samą sumę władze gminy przeznaczyły więc na wybudowanie stołówki, która stanowi łącznik między szkołą i przedszkolem - mówi wójt Szumowa Jarosław Cukierman.

Za budynkiem powstał wygrodzony i wyposażony w bezpieczne, atestowane zabawki plac dla przedszkolaków. Z nowego przedszkola w Szumowie korzysta około setki maluchów z całej gminy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę