Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

W 50. najlepszych uczniów w Podlaskiem

Główne zdjęcie
fot.: Wojciech Oksztol/Wrota Podlasia

Julia Laskowska, Wiktoria Koniecko, Jakub Wierzbowski i Jakub Mazewski z Publicznego Gimnazjum Nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży oraz Zuzanna Choińska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała St. Wyszyńskiego w Łomży znaleźli się w gronie 50. stypendystów Marszałka województwa za osiągnięcia w nauce.

- W imieniu marszałka Jerzego Leszczyńskiego i całego zarządu chciałem wam pogratulować tego sukcesu – mówił w czasie uroczystości Bogdan Dyjuk, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. - Dzięki nauce świat dzisiaj stoi przed wami otworem. (...) Chciałbym pogratulować też i nauczycielom, dyrektorom i rodzicom tych wyników. Bo to wymagało też i ich ogromnego poświęcenia. Te doskonałe wyniki to efekt nie tylko dobrego ucznia ale i dobrego nauczyciela który potrafi w uczniu znaleźć „to coś”.

Na konto każdego z uczniów wpłynie aż 4 tysiące złote, które mogą wydać na pomoce naukowe, ale i wycieczki, książki. Żeby zyskać uznanie w oczach komisji przyznającej stypendia trzeba było pochwalić się nie tylko średnią co najmniej 5,0 – choć i średnie 6,0 nie należały do rzadkości. Trzeba było wykazać się tym czymś ekstra, czymś co wyróżnia uczniów zdolnych od wybitnych.

cz
wt, 16 października 2018 20:46
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2018 07:34:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę