Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

"Pomagamy szkole - pomagamy środowisku" - zbiórka elektrośmieci w ZSS w Łomży

To hasło akcji zbiórki elektrośmieci którą prowadzi Zespół Szkół Specjalnych w Łomży. Jak mówi nauczycielka, Katarzyna Kupiec, do szkoły można przynieść każde zepsute urządzenie elektryczne bądź elektroniczne.

- Upowszechniamy naszą akcję, staramy się włączyć lokalne spółki i urzędy, żeby nas wspierały i pomagały. Przypominam, że za wyrzucenie w nieodpowiednim miejscu, nielegalnie sprzętu zużytego, elektrycznego, elektronicznego - są bardzo wysokie kary. Dlatego też edukujemy młodzież i mieszkańców. Zapraszamy do nas. Zużyty sprzęt można nieodpłatnie nam przekazać    mówi Katarzyna Kupiec - dodając, że - szkoła korzysta z tego, że zbiera elektrośmieci. - Biorąc udział w programie ogólnopolskim szkoła uzyskuje profity, ponieważ zużyty sprzęt oddajemy do zważenia, później to wszystko zostaje przeliczone na kupony edukacyjne, które wymieniamy na pomoce oraz sprzęt rehabilitacyjny

Akcja trwa do 23 października, ale elektrośmieci - po wcześniejszym uzgodnieniu - można przekazywać szkole przez cały rok.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę