Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS: gramy aby wygrywać... i wejść do II ligi

Główne zdjęcie
Rafał Boguski
Bezcennny piłkarz
sezonu 2004/2005

Kilkaset osób, kibiców ŁKS Browar Łomża przyszło w czwartkowy wieczór do klubu Vip Rampa na spotkanie z piłkarzami i działaczami Klubu. W sobotę rozpoczynają się rozgrywki III ligi piłki nożnej. Zgodnie ze złożonymi deklaracjami łomżyński zespół będzie grał o awans do II ligi. W trakcie spotkania Rafał Boguski otrzymał od redakcji 4lomza.pl Gazeta Bezcenna tytuł i nagrodę „Bezcennego piłkarza” za grę w minionym sezonie. Boguski to najwyżej oceniany przez użytkowników portalu 4lomza.pl piłkarz ŁKS-u. W pierwszej edycji „eŁKSówki” ponad ćwierć tysiąca internautów przyznało mu ocenę 5,53 punkta na 6 możliwych.

Nagrody w „eŁKSówce” odebrali także ci którym przez całą jesienna rundę rozgrywek najlepiej udawało się wytypować wyniki kolejnych spotkań III ligi. Z pięciu laureatów tej części zabawy w czwartek wieczorem nagrody odebrało czterech najlepszych typowaczy: ptysiu91, Kefas, Sylvo i Slavo.

Spotkanie poświęcone było przede wszystkim prezentacji pierwszego zespołu ŁKS Browar Łomża i planów drużyny na najbliższy sezon. Nim trener zespołu Jerzy Engel (jr) zaprezentował wszystkich 21. piłkarzy, którzy w tym sezonie będą wybiegać na ligowe boiska w biało-czerwonych barwach klubu specjalna nagrodę od zawodników ŁKS-u – puchar i pamiątkowy plakat drużyny – otrzymał Józef Kosiorek – dotychczasowy prezes Klubu.
W trakcie spotkania poinformowano o zmianach w zarządzie Klubu. Z gremium tego odszedł wiceprezydent Marcin Sroczyński. Rezygnację z funkcji Prezesa ŁKS-u złożył Józef Kosiorek. Jak zaznaczył to „wyraz jego dezaprobaty dla poczynań władz miasta wobec klubu i drużyny.” Kosiorek skrytykował prezydenta Łomży za brak zaangażowania i chęci współpracy z ŁKS-em. Dodał, że jego apele pozostały bez odpowiedzi. (Józef Kosiorek w zarządzie ŁKS-u pozostał ale jako zwykły jego członek. Od teraz Klub nie ma Prezesa.)

Trener Engel zapewnił, że zespół jest dobrze przygotowany i czeka na pierwszy mecz w tym sezonie. Potwierdził, że Rafałem Boguskim zainteresowana jest Wisła Kraków i że w najbliższym sezonie Boguski będzie grał w ŁKS-ie. Engel dodał także, że „na boisku nie boi się nikogo” i że zespół może grać o II ligę. W podobnym tonie wypowiadał się także Józef Kosiorek. Mówił, że celem drużyny jest „w każdym kolejnym meczu strzelać więcej goli niż przeciwnik i jeśli się uda przejść do II ligi.” Obecny na spotkaniu Andrzej Rutkowski prezes Browaru Łomża – głównego sponsora ŁKS-u – zapewnił, że jego firma jest zadowolona z postawy i gry pierwszej jedenastki Łomży. Podkreślił, że „Browar Łomża jest w stanie finansować zespół także wtedy gdy będzie on grał już w II lidze”.

Po oficjalnej części spotkania kibicie, piłkarze i działacze ŁKS-u jeszcze przez kilkadziesiąt minut rozmawiali „na lusie”. Wielu spośród obecnych w ogródku Vip Rampa miało ze sobą plakaty ŁKS Brwar Łomża z czwartkowej Gazety Bezcennej, na których podpisy składali zawodnicy...
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005
Foto: laureat eŁKSówki<br />
karnet odbiera brat ptysiu91
Foto: laureat eŁKSówki<br />
Kefas
Foto: laureat eŁKSówki<br />
Sylwo
Foto: laureat eŁKSówki<br />
Slavo
Foto: Józef Kosiorek z pucharem od piłkarzy
Foto: Józef Kosiorek<br />
były prezes ŁKS Browar ŁOmża
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Rafał Boguski<br />
Bezcennny piłkarz<br />
sezonu 2004/2005 z kibicami

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę