Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS i kibice

Pierwszy zespół Łomżyńskiego Klubu Sportowego pod wodzą Jerzego Engela juz w najbliższą sobotę rozegra pierwszy mecz w jesiennej rundzie rozgrywek III ligi piłki nożnej. Przeciwnikiem łomżan będzie MKS Mława – zespół, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w II lidze. Piłkarze ŁKS Browar Łomża, zanim zmierzą się z jedenastką z Mławy staną oko w oko z kibicami z Łomży. Zawodnicy, trener zespołu i działacze klubu w czwartek chcą oficjalnie zaprezentować zespół i plany drużyny na sezon 2005/2006.

Do przedligowego spotkania dojdzie już w czwartek o 18.00 w Klubie Vip Rampa przy skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z AL. Legionów. To tu oficjalnie zostaną zaprezentowani wszyscy zawodnicy, którzy od soboty będą wybiegać na boiska centralnej i północno-wschodniej Polski w barwach ŁKS Browar Łomża.
Podczas spotkania zostaną także zdefiniowane plany zespołu na jesienną rundę i cały sezon najbliższy sezon piłkarski. Dowiemy się, czy celem łomżyńskiej drużyny jest awans do II ligi, czy też przeczekanie do „nowego stadionu” w III lidze.
Oczekuje się, że podczas tego spotkania zostanie wyjaśnione czy udało się rozstrzygnąć spory pomiędzy Zarządem ŁKS-u, a władzami Łomży i ewentualnie jaki będą tego konsekwencje dla Klubu i trzecioligowej drużyny.
Trener łomżan Jerzy Engel (jr) jeszcze w poniedziałek podkreślał, że „zespół jest gotowy do gry i gotowy na zwycięstwa”, ale jak dodawał - „sytuacja we władzach klubu i konflikt z władzami Łomży może to wszystko zmienić”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę