Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Na krajowej "ósemce" w okolicach Zambrowa zapalił się tir

Główne zdjęcie
fot. zambrow.org

Od kilku godzin zablokowany jest fragment krajowej ósemki w kierunku Białegostoku. W miejscowości Krajewo-Korytki koło Zambrowa zapalił się tir. Pożar udało się już opanować, na miejscu wciąż są jednak dwa zastępy staży.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Jak informuje dyżurny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej - ogień wybuchł w naczepie tira - zapaliła się folia rolnicza, którą przewoził kierowca. W sumie na miejsce pojechało 7 zastępów straży.

Policja zorganizowała objazdy - by dojechać z Warszawy do Białegostoku trzeba jechać przez Łomżę. Ruch w kierunku stolicy odbywa się bez przeszkód.

Kierowcy tira nic poważnego się nie stało, lekarze zabrali go jednak do szpitala na obserwację.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę