Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zdobyli dyplomy

Główne zdjęcie
fot. PWSIiP Łomża

449 magistrów, inżynierów oraz licencjatów ukończyło w tym roku studia w Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Najlepsi dyplomy odbierali podczas specjalnej uroczystości, a gratulacje składał im rektor dr hab. Dariusz Surowik. – Z satysfakcją obserwowałem jak wcielacie się w tak wiele różnych ról: zdolnych studentów, pomysłowych animatorów uczelnianego życia, zaangażowanych wolontariuszy – mówił.

Specjalne gratulacje od rektora, prorektorów oraz dziekanów odebrali absolwenci z najwyższą średnią ocen oraz autorzy najlepszych prac dyplomowych. Nagrodzono także tych absolwentów, którzy wnieśli do uczelni najwięcej młodzieńczego zapału: organizując akcje społeczne i charytatywne, działając w kilkunastu kołach naukowych „Państwówki”, przyciągając do uczelni ludzi dobrego serca,  m. in. podczas rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego i organizacji bożonarodzeniowej „Paczki dla Bohatera”, zbiórki zabawek dla podopiecznych ośrodka rehabilitacji w Kisielnicy oraz ratujących wzrok okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych dla mieszkańców Tanzanii.

– Dwa lata temu zrozumiałam, że ta uczelnia jest wyjątkowa. Tutaj nie jesteś numerem w indeksie, masz imię i nazwisko. Masz swoją godność – mówiła Joanna Grabiec, która poza dyplomem licencjata odebrała także grawer z podziękowaniami od władz PWSIiP za działalność w Prezydium Samorządu Studentów, aktywność naukową oraz społeczną. Jak przekazuje Jolana Święszkowska  rzeczniczka łomżyńskiej „państwówki”, ona z uczelni jeszcze nie odchodzi i od października będzie kontynuować naukę na uzupełniających studiach magisterskich z pielęgniarstwa.

Foto: fot. PWSIiP Łomża
Foto: fot. PWSIiP Łomża
Foto: fot. PWSIiP Łomża
Foto: fot. PWSIiP Łomża
Foto: fot. PWSIiP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę