Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Nie ma obowiązku zakupu NNW dzieci w przedszkolach i szkołach

Początek roku szkolnego 2018/2019 to trudny czas dla rodziców. Ubrania, książki, przybory szkolne – to wszystko kosztuje. Podczas spotkań z Dyrekcją i Nauczycielami rodzice są informowani m.in. o składce za ubezpieczenie szkolne NNW.

AVIVA- Biuro Terenowe w Łomży ul. Wyszyńskiego 7 vis a vis Biedronki
AVIVA- Biuro Terenowe w Łomży ul. Wyszyńskiego 7 vis a vis Biedronki

Ubezpieczenie NNW dla dzieci można wykupić w szkole, jednak coraz częściej rodzice decydują się na zakup polisy o szerszym zakresie ubezpieczenia niż tym, które oferowane jest w placówce oświaty.” twierdzi Wojciech Żukowski Menedżer firmy AVIVA w Łomży.

Warto zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia i zakres tabeli z tytułu procentowego uszczerbku na zdrowiu. Odszkodowanie z tytułu skręcenia ręki może różnić się o kilkaset złotych.

Wiemy, że pobyt dziecka w szpitalu z reguły wiąże się ze zwolnieniem lekarskim rodzica. Przy wyborze ubezpieczenia szkolnego warto też zwrócić uwagę, w jakiej kwocie i od którego dnia pobytu w szpitalu jest wypłacane świadczenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców AVIVA przygotowała ubezpieczenie dla uczniów na rok szkolny 2018/2019, gdzie za pobyt w szpitalu płacone jest aż 200zł za 1 dzień. Nowością w naszej ofercie jest zwrot kosztów badania rezonansem magnetycznym” informuje Menedżer AVIVA w Łomży Wojciech Żukowski.

Należy pamiętać, że decyzja o wyborze oferty ubezpieczenia szkolnego NNW należy wyłącznie do rodziców.

Zapraszamy na naszego Facebooka

AVIVA- Biuro Terenowe w Łomży

ul. Wyszyńskiego 7 (vis a vis Biedronki)

Tel. 516 987 301

tekst płatny

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę