Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Młodzi działacze PSL wybrali nowego prezesa - został nim Michał Zarzecki

Główne zdjęcie
Michał Zarzecki nowym prezesem FML

Zamierzają odbudowywać struktury, a przede wszystkim przyciągnąć młodych do polityki – Forum Młodych Ludowców w Podlaskiem wybrało nowego prezesa. Michał Zarzecki, nowy prezes młodzieżówki PSL, to 22-letni rolnik z powiatu grajewskiego. Jego głównym celem jest nakłonienie rówieśników, by zaczęli angażować się politycznie.

Młodzież powinna iść w politykę. W polityce trzeba młodych ludzi. Jak widzimy to po sejmie, wiek powyżej 60 lat dużej liczby posłów. Trzeba młodych ludzi do nowego działania, wtedy nie będzie takich problemów, jak są obecnie. Mamy wielu przedstawicieli w miastach i tam chcemy również pokazać, że potrafimy działać. Nie ma u nas czegoś takiego, że wieś czy miasto. Razem. I wieś i miasto

Forum Młodych Ludowców w Podlaskiem ma swoje struktury w każdym powiecie. To prawie pół tysiąca członków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę