Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dymek z papierosa

Największe przeboje z najlepszych musicali i oper świata złożyły się na program koncertu pt. "Dymek z Papierosa". Wykonywali je Anna Kinga Osior i Dariusz Wójcik przy akompaniamencie fortepianowym Rafała Lewandowskiego.

W koncercie, który w ramach Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża, odbył się w poniedziałkowy wieczór w Restauracji COLNUS w Kolnie, wystąpili także skrzypek Karol Lipiński-Brańka i towarzyszący mu na fortepianie Piotr Łukaszczyk. Słowo wiążące głosił Jacek Szymański, twórca i dyrektor artystyczny festiwalu, który w Łomży i okolicy odbywa się już od 25 lat.

Na koncercie był m.in. Emilian Kudyba. Oto jego fotorelacja.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę