Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Konferencja prasowa prezydenta... bez pytań

Mariusz Chrzanowski zwołał w czwartek w ratuszu pierwszą od bardzo dawna „konferencję prasową”. Proszony przez jednego z dziennikarzy o komentarz braku nominacji przez Komitet Polityczny PiS na kandydata na prezydenta miasta na kolejną kadencję, mówił, że pytania mają dotyczyć tylko tematu konferencji...

W zaproszeniu było, że konferencja prasowa będzie poświęcona młodzieżowemu turniejowi piłkarskiemu „Łomża Cup” oraz tegorocznej edycji „Łomżyńskich wakacji”, no to żadnych innych pytań do prezydenta nie było.

zobacz:

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę