Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chrzanowski dla onet.pl: „decyzja(...) jest dla mnie absurdalna i nielogiczna”

Główne zdjęcie
Mariusz Chrzanowski

Mariusz Chrzanowski prezydent Łomży skomentował decyzję Komitetu Politycznego PiS o tym, że kandydatem partii w jesiennych wyborach samorządowych na urząd prezydenta Łomży będzie Agnieszka Muzyk, a nie on. Komentarz Chrzanowskiego opublikował białostocki dział portalu onet.pl. - „Decyzja, którą podjął w tajnym głosowaniu Komitet Polityczny, jest dla mnie absurdalna i nielogiczna” - napisał prezydent Łomży.

W przekazanym onet.pl stanowisku Chrzanowski napisał, że jako członek Prawa i Sprawiedliwości  z 14-letnim stażem „mający jednogłośne poparcie struktur wojewódzkich” liczył na zatwierdzenie przez Komitet Polityczny jego kandydatury. Dziwi go, że wskazano osobę, która nie jest członkiem PiS, a którą on miesiąc wcześniej odwołał z funkcji zastępcy prezydenta.
„Niezrozumiałe jest dla mnie to, że o sprawach Łomży decydują osoby, które być może nawet nie były w tym mieście, nie znają jego specyfiki i problemów jego mieszkańców” - napisał Chrzanowski dodając, że podczas dzisiejszej sesji rady Miejskiej po raz czwarty z rzędu otrzymał absolutorium. „(...)w tym jedenastu radnych Klubu PiS jednogłośnie udzieliło mi wotum zaufania” - napisał Chrzanowski.

zobacz: onet.pl - Agnieszka Muzyk kandydatem PiS na prezydenta Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę