Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zgłoś się i zagraj na Łomża Blues Rock Festiwal 2018!

Masz zespół, chcesz zagrać na profesjonalnie przygotowanej scenie, zaprezentować się szerszej publiczności i wygrać cenne nagrody? Nie czekaj i już dziś prześlij zgłoszenie na Łomża Blues Rock Festiwal 2018! W tym roku przesłuchania konkursowe obędą się 15 września. Na uczestników oprócz muzycznej atmosfery czekają nagrody rzeczowe i finansowe - w puli nagród 3 500 zł.

Blues Perspective Band
Blues Perspective Band
Blue Socks
Blue Socks

Dodatkowym wyróżnieniem dla najlepszej grupy jest występ w koncercie finałowym przed Leszkiem Cichońskim, gwiazdą tegorocznej edycji Łomża Blues Rock Festiwal. Odwiedź nasz fanpage https://www.facebook.com/lomzabluesrock/ i dowiedz się więcej o festiwalu. Uwaga, zgłoszenia zespołów w tym roku przyjmujemy do 30.06.2018 r. Do udziału w konkursie mogą przystąpić grupy, które: grają muzykę różnych gatunków "na żywo". Wykonują muzykę z wykorzystaniem instrumentów w klasycznej formie (perkusja, bas, oraz inne instrumenty). Nie posiadają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich, a także kontraktów podpisanych z firmami fonograficznymi.Czekamy na Was! Do zobaczenia na Łomża Blues Rock Festiwal 2018.

Link do regulaminu i karty zgłoszeniowej: https://drive.google.com/drive/folders/1j0eN0A0FfrqLCIeVI4QriIX4OWiMKWmv

Link do oficjalnego fanpage Łomża Blues Rock Festiwal: https://www.facebook.com/lomzabluesrock/


230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę