Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Sprawni jak żołnierze

Uczniowie z II LO w Łomży wygrali w rywalizacji grup męskich i zajęli drugie miejsce w zmaganiach kobiet podczas odbywającej się w Białymstoku Licealiada „Sprawni jak żołnierze”. Uczniowie rzucali granatem, strzelali, udzielali pierwszej pomocy, biegali na orientację oraz po torze przeszkód.

Drużynę żeńską II LO w Łomży tworzyli: Alicja Kadela, Ewelina Łada i Katarzyna Siemiatycka, a męską: Bartosz Osiecki, Mateusz Parzych oraz Michał. Wojewoda. Uczniów do zawodów przygotowywała Aleksandra Chodorowska. Po sukcesie w Białymstoku reprezentacje z Łomży będą rywalizować w centralnym finale zawodów „Sprawni jak żołnierze”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę