Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża rozkwitła - kwiaty spodobały się... złodziejom

Kilkadziesiąt tysięcy roślin kwitnących wysadziły na klombach, rabatach i w specjalnie przygotowanych donicach służby komunalne Łomży. W tym roku po raz pierwszy większość roślin to kwitnące krzewy i rośliny wieloletnie. Jest wśród nich m.in. ponad 11 tys. róż, które już skusiły złodziei. Jak szacuje dyrektor MPGKiM Marek Olbryś - tylko przez kilka dni z miejsc publicznych zginął ponad 1 tys. sadzonek.

Apeluje on do mieszkańców, aby nie niszczyli efektów pracy Zieleni Miejskiej. Jeśli ktoś bardzo chce być właścicielem takiej sadzonki, może zgłosić się do siedziby firmy i w zamian za mało skomplikowane prace na rzecz miasta zostanie obdarowany wymarzoną sadzonką.

Służby miejskie wysadziły około połowy wszystkich zaplanowanych na ten rok rośli - pozostałe pojawia się na łomżyńskich ulicach, klombach, trawnikach i rabatach do 15. czerwca, czyli do obchodów jubileuszu miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę