środa, 23 maja 2018 napisz DONOS@

Klip dla bezdomnych

Co łączy dentystę, niepełnosprawnego, malarza, właściciela pubu czy bezdomnego? Czym różnią się pragnienia ludzi, którzy nie mają dachu nad głową, od pragnień tych, którzy akurat nie mają takiego problemu? Piotr Czaban to dziennikarz telewizyjny, którzy w reportażach często zajmuje się osobami skrzywdzonymi przez los i życie. Jest też basistą w zespole Roki, którego najnowszy klip „Miłość” zwraca uwagę na problemy bezdomnych, którym można i trzeba pomóc.

W klipie do piosenki „Miłość” zespołu Roki i Przyjaciele „zagrali” podopieczni ośrodka dla bezdomnych prowadzonego przez Stowarzyszenie „Ku Dobrej Nadziei” z Białegostoku. Stowarzyszanie pomaga im, daje dach nad głową, jedzenie, wsparcie. Na tę pomoc potrzebne są pieniądze. I do tego zachęcają w najnowszej piosence Roki i Przyjeciele.

Wpłacając datek na konto Stowarzyszenia „Ku Dobrej Nadziei”. To numer konta stowarzyszenia:
17 1140 2017 0000 4302 1281 5256
Wykonując przelew dopisz „Wspieram bezdomnych”. 

Zespół Roki tworzy trio instrumentalistów. Perkusista Paweł Czaban to jeszcze uczeń podstawówki i syn basisty, gitarzysta Paweł Semik chodzi do liceum, a basista Piotr Czaban to dziennikarzy telewizyjny, który ma więcej lat niż dwaj pozostali razem wzięci. Łączy ich pasja, gusta muzyczne i radość z grania. 
- Mam nadzieję, że słychać to w „Miłości” - mówi Piotr Czaban.  
W piosence „Miłość” zagrali także „Przyjaciele” wokaliści Michał Gieniusz i Wojciech Herbreder, który odpowiadał za chórki i napisał tę piosenkę.

Więcej informacji o zespole na naszym profilu facebookowym: facebook.com/ROKI.grupa/ 
Zobacz także
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0