Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Jeden ze sprawców napadu na bank w Zambrowie zatrzymany

Poszukiwany sprawca napadu na bank w Zambrowie zatrzymany. To 32-latek, bez stałego miejsca pobytu, wcześniej mieszkaniec okolic Białegostoku.

 

Mężczyzna wpadł w okolicy Ostrowi Mazowieckiej. Wcześniej był karany za tego typu przestępstwa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty - najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia. Policjanci wciąż szukają drugiego z podejrzanych.

Dwaj zamaskowani mężczyźni napadli na jeden z banków w Zambrowie rankiem 13 kwietnia. Używając przedmiotu przypominającego broń palną, zażądali od pracowników wydania pieniędzy. Kasjerka nie wykonała polecenia - jednocześnie udało jej się wezwać pomoc. Stanowcza postawa pracownicy banku spłoszyła bandytów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę